• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови LCD Рамки Случај Собранието За Dell Inspiron 15 3000 15-3000 3541 3542 3543 04KF62 4KF62 Црна
zoom_in

Нови LCD Рамки Случај Собранието За Dell Inspiron 15 3000 15-3000 3541 3542 3543 04KF62 4KF62 Црна

DEN 815.00 857.28

Количина на стоки
check Тековен

Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Име На Производ :
LCD Пред Рамки
ДП/N:
CN-04 KF62,04 KF62,4 KF62
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
За Dell Inspiron 15 3542
Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена. Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)
. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција .

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Waresphere
Број На Модел На:
15 3000 3542
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
lcd пред рамки
Применливи модели:
15 3000 3542
Гаранција:
90 дена
Состојба:
Нови
боја:
Црна
ДП/N:
CN-04KF62,04KF62,4KF62

Најдобри понуди..