• Намалена цена
  • Неодамнешно
Турски Тајландски Силикони САД/ЕУ Заеднички Тастатура Покрива Кожата За Macbook Pro Ретината 13 A1706 15 A1707 Допир Бар ID Ослободување На година
zoom_in

Турски Тајландски Силикони САД/ЕУ Заеднички Тастатура Покрива Кожата За Macbook Pro Ретината 13 A1706 15 A1707

DEN 230.00 383.52

Количина на стоки
check Тековен


Опис :
1.Материјал : Високо Еластична Силикони, Нов и Висок Квалитет 2. Ова е US & ЕУ Заеднички Верзија Стандардна Тастатура Покрие 3.Одговара : За Mac Book Pro Ретината 13" 15" A1706 A1707 (со Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID) 4.Водоотпорен,веќе не мора да се грижите за вода, млеко, сок, кафе и други течни јавните за тастатурата 5.Прашина анти-валкани, може да се избегне прашина,soot, колачињата,итн. падот во пукнатините влијае на тастатура употреба 6.Чистење conveniet,еас да се применуваат и да ги отстрани за чистење 7.Облечи вашиот Macbook во мода боја. Внимание ве молиме :
Нашата тастатура покривање распоред е НИ & ЕУ заеднички верзија , Компатибилен за двете НАС изгледот и Европската изгледот.
Единствената разлика е само 1 или 2 клучеви, тоа нема да влијае на вас со помош на сите, И ќе одговара на вашата тастатура совршено.
Тастатурата ги Покрие Компатибилен со
За Новиот Mac Book Pro 13 15 Retina Екран со Допир на Лентата надолу и Допрете ID
Модели : A1706 & A1707
Најновите Ослободување Октомври. 2016 година
MNQF2 LL/A, MLVP2 LL/A
Совети :
Апликација за нарачки (Мобилен телефон) е Поевтино отколку PC наредби(Компјутер)
Изберете АПЛИКАЦИЈА за да се добие повеќе од 4%~5% попуст ! Пакетот вклучува : 1 × Тастатура маска(за НАС & ЕУ заеднички тастатура) Забелешка : ве Молиме проверете ја вашата тастатура Верзија пред цел! Тука е слика на корисникот. Одговара : За Mac Book Pro Ретината 13" 15" A1706 A1707 (со Допрете ја Лентата надолу и Допрете ID)
Тајландски
За Новиот Mac Book Pro 13 15 Retina Екран со Допир на Лентата за Ослободување на 2016 година
Турски Türk
Француски Français
Јапонски
Португалски Português
Colemak
Еврејски
Италијански креда
Персискиот
Германскиот Deutsche
Дански dansk
Арапски
Шпански Español
Норвешката norsk
Пакување

Бренд Име:
mtt
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Силикони
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
CE
Дебелина:
0.01 Инчен
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
Yes
Применливи модели:
Macbook
condiiton:
100% Сосема Нов
компатибилен за:
Macbook pro ретината 13 15 со Допир Бар & ID допир
квалитет:
Висок
изглед на тастатура:
ЕУ верзија
азбука:
Турски, Тајландски
боја:
15 Бои
Пад на превозот:
Поддршка
Број На Модел На:
Про-13-15-ПС-17
Про Ретината 13 15 Допир Бар И Без Допир Бар:
A1706 A1707

Најдобри понуди..