• Намалена цена
  • Неодамнешно
НОВИ Вентилаторот за Ладење Собранието за MSI GE70 MS-1756 E330800412MC2 E33-0800412-MC2 Cpu Ладилник Радијатори Вентилаторот за Ладење Бесплатен превозот
zoom_in

НОВИ Вентилаторот за Ладење Собранието за MSI GE70 MS-1756 E330800412MC2 E33-0800412-MC2 Cpu Ладилник Радијатори

DEN 510.00 536.64

Количина на стоки
check Тековен


НОВИ Вентилаторот за Ладење Собранието за MSI GE70 MS-1756 MS-1757
E330800412 MC2 E33-0800412-MC2 Cpu Ладилник Радијатори Вентилаторот за Ладење Бесплатен превозот
Компатибилен со : За MSI GE70 MS-1756 MS-1757
И ние имаме добри односи со оригинална фабрика која произведува лаптоп додатоци во ВЕНТИЛАТОРОТ за ЛАДЕЊЕ.КАБЕЛ.ТАСТАТУРА.SPEDKER поле.Обезбедување на високо-квалитетни производи, добра услуга, и ниска цена за корисниците се наша цел.Така ние и ветуваме на квалитетот на сите производи во рок од 180 дена.
Карактеристики :
1. Тоа ги штити вашите вредни податоци од страна на одржување на ПРОЦЕСОРОТ кул
2. ПРОЦЕСОРОТ фан карактеристики ефикасна топлина дисипација и ниско ниво на бучава
3. Ќе можат да работат колку што ви се допаѓа, без прегревање на вашиот компјутер
4. Одржите вашиот компјутер кул и удобно врз скутот или на вашата работна маса со овој CPU вентилатор
5. Направени од високо-квалитетен материјал, тоа е издржливи во употреба
6. Совршен дизајн за висока компатибилност и одличен состави
Пакет :
1x вентилаторот за ладење на процесорот
100% Нови Оригинални

Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Тип:
Еден Фанови
Бренд Име:
Waresphere
Апликацијата Лаптоп Големина:
Вентилатор со Големина од 2,5 инч
Број На Модел На:
За Фан За MSI GE70 MS-175
Пакет:
No
Гаранција:
90 дена
Состојба:
Нови
Дел Број:
E330800412MC2, E33-0800412-MC2
Линии:
3 Линии
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Y
Примена:
Процесор
Тип:
Фан
Бучава:
N
Имајќи:
Течност Имајќи
Фан Живот:
100000 час

Најдобри понуди..