• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бренд нови оригинални LCD Задниот Поклопец Задните Случај за DELL Latitude E7470 0FVX0Y FVX0Y Црна
zoom_in

Бренд нови оригинални LCD Задниот Поклопец Задните Случај за DELL Latitude E7470 0FVX0Y FVX0Y Црна

DEN 1761.00 1853.76

Количина на стоки
check Тековен

Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)
.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција .
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило.
Име На Производ :
Chasssis и Капак
ДП/N :
CN-0 FVX0 Y,0 FVX0 Y,FVX0 Y
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
За DELL Latitude E7470
Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина.

Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Waresphere
Број На Модел На:
E7470
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Пакет:
No
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Применливи модели:
E7470
Материјал:
lcd задниот поклопец
Гаранција:
90 дена
Состојба:
Нови
ДП/N:
CN-0FVX0Y,0FVX0Y,FVX0Y
боја:
Црна

Најдобри понуди..