• Неодамнешно
SANITER NT140WHM-N31 N140BGE-EA1 LP140WHU TPA1 TPB1 TPC1 LTN140AT35 Тип на Лаптоп со LCD Екран
zoom_in

SANITER NT140WHM-N31 N140BGE-EA1 LP140WHU TPA1 TPB1 TPC1 LTN140AT35 Тип на Лаптоп со LCD Екран

DEN 1824.00

Количина на стоки
check Тековен

Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ние веруваме дека сите спорови може да се реши со меѓусебна спогодба.
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Ви благодариме. Ви благодариме!
. Во принцип, на клиенти од Европа, Северна Америка и Азија да се добијат производи во рок од 30 дена. Ви благодариме. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ - Ние Брод на производите во светот во рок од 7 работни дена (по приемот расчисти исплата) со оглед на изработка на време, како на мерењето. Русија клиентите би можеле да добиете на стоки во рок од 45 дена, ако некои несреќа се случи, Тоа може да трае повеќе од 60 дена, ве Молиме почекајте трпеливо. Ако било какви прашања, ве молиме падна слободно да контакт. Ви благодариме!
ПЛАЌАЊЕ - Прифаќаме само Aliexpress платформа за плаќање, Ако имате било каков проблем во врска со плаќањето, ве молиме испратете е-пошта до нас или Aliexpress да побарате помош.Повратни информации ве Молиме да ни даде 5 ѕвезди Позитивни повратни информации по добивање на производи и ги сакам, Тоа е многу важно за нас. Ви благодариме. Повеќето земји се за БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ од Ali Express Стандард Превозот , Откако ние брод на предмети ние ќе ви обезбедиме со следење на број. ПАКУВАЊЕ - ШОПИНГ ТРЕБА ДА СЕ ВИДИ - 1.Објектот Фотографија 100% Вистински ФотоФотографиите Се Сите Околу 100% тело го зеде во нашата продавница. Ние ќе се направи секој обид да го реши проблемот.

Примена:
Лаптоп
Компатибилен Бренд:
Acer,DELL,LG,MSI,Samsung,Toshiba,Портал,Fujitsu,SONY,Lenovo,HP/Compaq,Asus
Бренд Име:
Saniter
Број На Модел На:
NT140WHM-N31
Компонента Тип:
Никој

Најдобри понуди..