• Неодамнешно
HRH Животинско Дизајн Нови Допир Бар Силикони Тастатура Покрие Тастатурата на Кожата За Macbook Pro 13 15 A1706 A1707 НИ Layout ( Година Порака )
zoom_in

HRH Животинско Дизајн Нови Допир Бар Силикони Тастатура Покрие Тастатурата на Кожата За Macbook Pro 13 15 A1706

DEN 143.52

Количина на стоки
check Тековен

Нашата цел е задоволството на клиентите!
6. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени на d се врати во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). > ЕУ Типот : "Внесете" клуч изгледа како "7". НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот ко st е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Совршено се вклопуваат за Macbook Pro 13.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние само брод да се потврди цел адреси. падот во пукнатините влијае на тастатура употреба 6.Чистење conveniet,еас да се применуваат и да ги отстрани за чистење Внимание ве молиме :
Оваа HRH тастатура заштитник поклопецот е само За САД Вид Тастатура (Не на ЕУ Тип) > НАС Тип : "Внесете" клуч е правоаголник. (Освен некои земји )
2. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор . HRH 100% Сосема Нов Тастатура Покрие Силиконска Кожа за Macbook Pro 13. УСЛУГА ТРАНЗИТ TIM E е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. 2016 година
MNQF2 LL/A, MLVP2 LL/A
Пакет : 1 X Тастатура Капак (Пакување како што е Подолу)
Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени.4,Ослободување на Октомври.27,2016(Само за САД Layout) 4.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

боја:
Був, Сон Мачка, Арктикот Пингвин, Три Папагали, Еж, Kungfu Панда, 3D Tyrannosaurus, Cheetah Близнаци, Панда Двојка, Орел
Бренд Име:
HRH
Производи Статус:
Акции
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
CE
Дебелина:
0.01 Инчен
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
Материјал:
Силикони
Модел:
За Macbook Со Допир Бар
is_customized:
Yes
Предност:
Повеќе Избор
Поддршка:
Dropshipping
распоред:
САД Изгледот
дизајн:
Животните

Најдобри понуди..