• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот FPCBP201 Батеријата за U2020 U810 U820 FPCBP201 FPCBP202 FMVNB167 FMVNB168 7.2 V 2900mAh
zoom_in

Оригиналниот FPCBP201 Батеријата за U2020 U810 U820 FPCBP201 FPCBP202 FMVNB167 FMVNB168 7.2 V 2900mAh

DEN 1913.00 2056.80

Количина на стоки
check Тековен

1. Ние продаваат сите производи кои се во добар квалитет ,тие се 100% сосема нов. 2. Ние нудиме 1 година гаранција за сите предмети, може да се купи со доверба. 3. Сите Предмети се добро тестирани од страна на нашиот квалитет одделот пред испраќање. 4. Сите производи се продаваат во акции, тогаш може да бидете сигурни дека на бродот надвор веднаш откако плаќање завршен. 5. Нашата компанија има професионален технички инженер тим,кои можат да ви помогнат да се реши било каков технички проблем или ви даде секое бесплатна техничка водич услуга.
Го Замени Дел Број :
FPCBP201 FPCBP202 FMVNBP167 FMVNBP168
Компатибилен Лаптоп Модел :
За U2020 Серија
За U810 Серија
За U820 Серија
За FMV-U8250 Серија
За FMV-U8270 Серија
За FMV-U8240 Серија
Совети :
1. Pls се задржи целосно полнење кога не сте?т користат
2. Pls се кандидира надвор од капацитетот, а потоа наполнете повторно
3. Мора да се чува суво, биланс на температура
4. Настрана од Огнот и Моќ
Тест :
Слика :
Пакет :

Пакет:
Yes
Бренд Име:
Ciboper Моќ
Компатибилен Бренд:
Fujitsu
Број На Модел На:
FPCBP201
Батеријата Напон:
7.2 V
Капацитетот На Батеријата:
2501 - 3000 MAh
Тип:
Li-Ion
Тип:
Литиум Батерија
боја:
Црна
Големина:
204.60 x 41.90 x 20.75 mm
Тежина:
353.40g
Примена:
За Fujitsu
Напон:
7.2 V
Батеријата Ќелија:
4 клетки
Пакување:
Кафеава кутија
Рок на плаќање:
Т/T Запад Унија
Капацитетот На Батеријата:
20Wh

Најдобри понуди..