• Намалена цена
  • Неодамнешно
LMDTK Нови 6 КЛЕТКИ лаптоп со батерија за Hp compaq 6530b 6535b 6735b HSTNN-IB68 HSTNN-IB69 HSTNN-C68C Бесплатен превозот
zoom_in

LMDTK Нови 6 КЛЕТКИ лаптоп со батерија за Hp compaq 6530b 6535b 6735b HSTNN-IB68 HSTNN-IB69 HSTNN-C68C Бесплатен

DEN 794.00 863.04

Количина на стоки
check Тековен


HSTNN-IB68 HSTNN-IB69 HSTNN-CB69 HSTNN-UB68 KU531 AA HSTNN-144 C-А HSTNN-144 C-Б HSTNN-145 C-А HSTNN-145 C-Б HSTNN-C66 C-4 HSTNN-C66 C-5 HSTNN-C67 C-4 HSTNN-C67 C-5 HSTNN-C68 C
ЗА HP
ЗА HP Compaq 6530b ЗА Compaq 6535b ЗА Compaq 6730b ЗА Compaq 6735b ЗА Compaq 6500b ЗА Compaq 6700b Elite Book 6930p Pro Book 6540 B Elite Book 8440 W Elite Book 8440 P

Број На Модел На:
6530B
Пакет:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
4001 - 5000 MAh
Компатибилен Бренд:
HP
Батеријата Напон:
10.8 V/11.1 V
Тип:
Li-Ion
Бренд Име:
LMDTK
боја:
Црна
Тежина:
300g
Батеријата клетки:
6 Клетки
димензија:
204.00*53.43*20.26
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Капацитетот На Батеријата:
реалниот капацитет на 4000-4400mAh
батеријата етикетата:
10.8 v/11.1 v 5200mAh
Гаранција:
2years
Производи Статус:
Акции

Најдобри понуди..