• Неодамнешно
Бренд Нови За MacBook Pro 13.3 A1278 Арапските арапски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs тастатура завртки 2008-2012 Години
zoom_in

Бренд Нови За MacBook Pro 13.3 A1278 Арапските арапски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs тастатура

DEN 912.00

Количина на стоки
check Тековен

Бренд Нови За Mac Book Pro 13.3" A1278 Арапски
Арапски тастатура+Светлото позадинско осветлување+100pcs
тастатура завртки 2008-2012 Години Тестирање : Целосно Тестирани добри работни Квалитет : Brand New
Пакет : Тастатура *1+Осветлување*1+тастатура Завртки*100pcs
Производи Detalls : 100% Реално Снимање,Точно, Транспарентно, Професионално,Сите Круг
Замена на Тастатура Алатката за macbook pro(A1278 A1286 A1297) :
Замена на Тастатура Алатката за Macbook Air
Macbook pro Ретината(A1369 A1466 A1370 A1465
A1502 A1398 A1425) :

Компатибилен Бренд:
apple
Бренд Име:
XB
Број На Модел На:
за A1278
Стандард:
Арапските Арапски

Најдобри понуди..