• Неодамнешно
JIGU нови оригинални АА-PBYN8AB АА-PLYN8AB батеријата за SAMSUNG 530U4C NP530U4B 535U4C 535U4C-S02 NP530U4B-A01US 7.4 V 45WH
zoom_in

JIGU нови оригинални АА-PBYN8AB АА-PLYN8AB батеријата за SAMSUNG 530U4C NP530U4B 535U4C 535U4C-S02 NP530U4B-A01US

DEN 2016.00

Количина на стоки
check Тековен


100% Оригинални батеријата
100% гаранција тестирани ok (ок) пред испорака
Може да се види споредбата на слики, од формата на батеријата и батеријата интерфејс и понатаму да се утврди вашата батерија потреби.
АА-PBYN8 AB лаптоп батерии може да го замени следните дел број : АА-PBYN8 AB NP530 U4 B BA43-00339 A NP530 U4 B-A01 US АА-PBYN8 AB лаптоп батеријата е компатибилна со следниве модели : 530 U4 B-S03 530 U4 C-S01 530 U4 C-A01 530 U4 C-S02 530 U4 C-A02 535 U4 C серија 535 U4 C-S01 535 U4 C-S02

Бренд Име:
JIGU
Капацитетот На Батеријата:
>5001 MAh
Тип:
Li-Ion
Компатибилен Бренд:
Samsung
Батеријата Напон:
7.4 V/7.6 V
Број На Модел На:
АА-PBYN8AB
Пакет:
Yes
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Тип На Производ:
Oriainal Батеријата
Пакет:
Индивидуални браун неутрален кутија
гаранција:
2 години гаранција

Најдобри понуди..