• Неодамнешно
Нов лаптоп, лцд зглоб за леново C460 C461M C462 C466L C466M C467A 14001 14002 AM02C000600 AM02C000500 пар
zoom_in

Нов лаптоп, лцд зглоб за леново C460 C461M C462 C466L C466M C467A 14001 14002 AM02C000600 AM02C000500 пар

DEN 480.00

Количина на стоки
check Тековен


Состојба : Нова и Сосема Гаранција : 180 денови
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Контакт со нас на :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
Повратни информации :
1. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош
2.Ако вашиот објект нема't пристигна или не't како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Ни даде шанса да се направат нештата право за вас, а ние ќе се потрудиме да ви помогне да го реши секој проблем.

Тип На Објект:
LCD Шарки,lcd зглоб
Број На Модел На:
за леново C460 C461M C462 C466L C466M C467A 14001 14002
Компатибилен Бренд:
за lenovo

Најдобри понуди..