• Намалена цена
  • Неодамнешно
7 10 Само 11,6 13 14.4 15 17 Neoprene Торба За Лаптоп Таблета Ракав За Лаптоп Компјутер Торба 13.3 15.4 15.6 17.3 За Macbook Air / Pro Б1
zoom_in

7 10 Само 11,6 13 14.4 15 17 Neoprene Торба За Лаптоп Таблета Ракав За Лаптоп Компјутер Торба 13.3 15.4 15.6

DEN 331.00 441.12

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме контактирајте со нас за да го решат проблемот пред да замине негативни повратни информации. **Ве молиме прочитајте ја нашата Врати/политика за Наплата за детали**
•Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или кои не се под нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на купувачот/корисникот дел.3 Лаптоп Торба За Жените Ракав Случај Таблета Briefcase Netbook Заштитна Торбичка има hadle е внатре кога ја користите може да се справи со't zip целосно Дизајни се печатени на двете страни од ракав од срце за пренос, не исчезнат и да се перат 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Слика на Двете Страни на Neoprene Ракав Случај Направени од Казна, Neoprene Материјал, Вечера Мека и лесна Тежина Двојно Патент и Имаат Патент Заштитник Спречете го Вашиот Лаптоп од Нула, Шок и Дамка Водоотпорен дише, Меки и Удобни. ви благодариме за вашето разбирање.
• * * Во сите случаи, купувачите треба да плати такси превозот на свој трошок да се вратат на производи за замена или враќање на средствата. така треба повеќе време за да се брод тоа за вас. Ви благодариме за вашето разбирање.1" Инчен Лаптоп 13" 332mm x 250mm одговара за 12.
Ние брод предмети во САД од страна на usps, друга земја од страна на Кина пост со препорачана пошта,на превозот времето е како што е подолу :
Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. За сите врати производи, корисниците МОРА да контактирате со нас за враќање адреса.Ќе добиете одлична услуга и брза испорака кога ќе го купите нашите производи. Во спротивно, нема замена ќе бидат направени. Може да се Повтори, Чистење, Лесно да се Исуши, Никогаш нема да Избледи
Димензија :
Забелешка : ве Молиме проверете која големина ракав одговара на вашиот лаптоп!
10" 26.

Големина:
10 inch, 12 inch, 13 inch, 14 inch, 15 inch, 17 inch
Затворање Тип:
Патент
Пакет:
Yes
Бренд Име:
BINYEAE
Стил:
Fasion
Пол:
Унисекс
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Ракав
Број На Модел На:
Торба за лаптоп
Материјал:
neoprene
Применливи модели:
Macbook
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Лагер Ракав
Применливи модели:
универзална, 9.7-17.4
is_customized:
Yes
Одговара за 1:
За Macbook Air/Pro/Ретината Само 11,6 13.3 15.4
Одговара за 2:
За Dell Asus HP Леново Acer
Одговара за 3:
За Samsung Toshiba ThinkPad
Објектот:
Водоотпорен Пренослив Лаптоп Ракав

Најдобри понуди..