• Неодамнешно
HRH Логика Про X Функционална Кратенки Кратенка на тастатурата Силикони Тастатура Покрие Тастатурата на Кожата за Сите Macbook Air 13 Про Ретината 13 15 17 A1278
zoom_in

HRH Логика Про X Функционална Кратенки Кратенка на тастатурата Силикони Тастатура Покрие Тастатурата на Кожата

DEN 287.52

Количина на стоки
check Тековен

(Освен некои земји )
2.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
Контактирајте Со Нас
Нашата канцеларија часа се :
- 10 : 00 часот наутро до 19 : 30 часот (GMT +8) од понеделник до петок
- 10 : 00 часот наутро до 15 : 00 часот (GMT +8) од сабота
И нашата канцеларија е затворен во недела и државни празници
Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот ко st е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
Изглед на тастатура на Пазарот :
Тастатурата ги Покрие изгледот на нашата страна :
Пакет : 1 X Тастатура Капак (Пакување како што е Подолу)
Ние гарантирањето на објектот ќе се добро третирани и заштитени. Ние ќе се направи ЦЕЛОСНА Наплата, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние брод вашата нарачка во рок од 1-2 дена по расчисти исплата. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#.Ако не можете да т исходот јас mmediately, молба se почекајте неколку минути и обидете се повторно. Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ .Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.

Бренд Име:
HRH
Производи Статус:
Акции
Материјал:
Силикони
Функција:
Dustproof,Водоотпорен
сертификација:
CE
Дебелина:
ултра-тенок
Апликација Големина:
Лаптоп Тастатура
Пакет:
No
Применливи модели:
Macbook
Број На Модел На:
Нова Логика Про X
is_customized:
Yes

Најдобри понуди..