• Неодамнешно
19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1700-01 PA-1700-02A за Acer за Ферари 5000 5004 5005 Quanta Z500 Z500A Z500N
zoom_in

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1700-01 PA-1700-02A за Acer за Ферари 5000 5004 5005 Quanta Z500

DEN 623.04

Количина на стоки
check Тековен

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер PA-1700-01 PA-1700-02 A за Acer за Ферари 5000 5004 5005 Quanta Z500 Z500 A Z500 N Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Acer Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Компатибилен Бренд:
За Acer,За Порта
Број На Модел На:
Z500N
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Најдобри понуди..