• Неодамнешно
19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Стремат 9814 9815 9820 R7-571 R7-571G R7-572 R7-572G
zoom_in

19V 4.74 НА 90W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Стремат 9814 9815 9820 R7-571 R7-571G R7-572 R7-572G

DEN 623.04

Количина на стоки
check Тековен

19 V 4.74 НА 90 W лаптоп, полнач ac адаптер за Acer Стремат 9814 9815 9820 R7-571 R7-571 G R7-572 R7-572 G Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Acer Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 90 W Излезен Напон : 19 V Излез Тековната : 4.74 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Компатибилен Бренд:
За Acer,За Порта
Број На Модел На:
R7-572G
Излезна Струја:
4.74 На
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Излезниот Напон:
19V
Приклучок Тип:
за сите

Најдобри понуди..