• Неодамнешно
Нови ОЕМ Леново X230T X230 Таблета X230i Таблета Palmrest Тастатура Рамки Покрие Горниот Случај со Touchpad 04W6811
zoom_in

Нови ОЕМ Леново X230T X230 Таблета X230i Таблета Palmrest Тастатура Рамки Покрие Горниот Случај со Touchpad

DEN 1440.00

Количина на стоки
check Тековен

Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.Објектот може да се водат за исчезнати, со оригинално пакување. Производот е прегледано, исчистени, и се коригира за полн работен ред и е во одлична состојба. Се враќа& Гаранција : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Сите не-продавачот грешка враќање за наплата ќе биде подложен на 10% ре-порибување цена, купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 5 дена откако вашата уплата е завршен. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Обично, ние брод вашиот пакет на вашата адреса, ве Молиме да ги доставите вашата целосна адреса вклучувајќи целосно име и презиме и телефон за контакт број за објектот да биде доставена до вас успешно. Ние нудиме на 3-месечно одржување. Повратни информации : Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Состојба
Нови ОЕМ,Не Оригиналниот
FRU
04 W6811
Одговара
Lenovo Think Pad X230 Таблета, X230i Таблета, Не се вклопуваат X230 X230 I
Пакетот вклучува
1 buc
Забелешка
Проверете Picutre или FRU пред да го купат овој објект
Состојба : Една сосема нова, неискористениот објект со апсолутно никакви знаци на истрошеност. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.

Шаблон Тип:
Цврста
Пакет:
Yes
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Леново
Број На Модел На:
X230T
Стил:
Лаптоп Случаи
Стил:
Fasion
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот

Најдобри понуди..