• Неодамнешно
20V 3.25 НА 65W лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Lenovo ThinkPad S3 Допир S431 S440 X230s X240 X240s X250 X260 X300S X301S
zoom_in

20V 3.25 НА 65W лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Lenovo ThinkPad S3 Допир S431 S440 X230s X240 X240s

DEN 856.80

Количина на стоки
check Тековен

20 V 3.25 НА 65 W лаптоп ac адаптер апарат за полнење за на Lenovo Think Pad S3 Допир S431 S440 X230s X240 X240s X250 X260 X300 S X301 S Ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно. Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Леново Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : 20 V Излез Тековната : 3.25 На Карактеристики :
Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина. Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу, ние ќе брод надвор со адаптер цел заедно. Ви благодариме за разбирањето! За кабелот за напојување со НАС/Евра приклучокот,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU приклучокот,Pls додадете pc Слики :

Број На Модел На:
S440
Излезна Струја:
3.25 На
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Бренд Име:
Firstmax
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите

Најдобри понуди..