• Неодамнешно
Бренд Нови Оригинални Вистински за Lenovo ThinkPad X240 Palmrest Горниот Капак Тастатура Рамки Случај 04X5181 Без Отпечаток Дупка
zoom_in

Бренд Нови Оригинални Вистински за Lenovo ThinkPad X240 Palmrest Горниот Капак Тастатура Рамки Случај 04X5181

DEN 1367.04

Количина на стоки
check Тековен

Ако вашиот не добиете во рок од 45 дена, ве молиме пишете на мене, јас ќе ги провери за вас. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Враќање Товар ќе биде продавачот е одговорност доколку тоа е квалитетот прашање или ќе се добие производ што не може да се сретне, на друг начин, купувачот ќе го носи враќање товар и наплата не му е дозволено (Ако враќање на производ, ве молиме да ги задржи оригиналниот пакет) имаме 6 месеци гаранција за нашиот prodcuts, ако производи да се купи се неисправни во рок од 1 месец . Ако некој ПРОБЛЕМ со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да reslove вашите грижи. Превозот Обично вашата парцели се испраќаат во рок од 2day Ние само брод да се потврди цел адреси. Ние многу ги цениме вашите совети, која ни овозможува понуди подобри услуги за вас. Враќање на средствата и Гаранцијата да ја прифатиме производ се врати во 7days. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса на УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор Време на Испорака Бесплатен превозот испратите Кина пост, повеќето земја може да пристигне на 15~30 дена. Увозни давачки/даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Вистински Резервни за Lenovo Think Pad X240 Palmrest Горниот Капак Тастатура Рамки Случај Без Отпечаток Дупка Плаќање Ние прифаќаме Alipay или други начини на плаќање. Русија и Бразил е бавно, можеби треба 20~60 дена. Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации. Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација.

Пакет:
Yes
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
X240
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
KEFU
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Материјал:
X240
Применливи модели:
X240

Најдобри понуди..