• Намалена цена
  • Неодамнешно
20V 2A 40W Пренослив Лаптоп Адаптер за Полнач за Леново Yoga3 Про 13-5Y70 5Y711 НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU Plug Изберете 1 На 4
zoom_in

20V 2A 40W Пренослив Лаптоп Адаптер за Полнач за Леново Yoga3 Про 13-5Y70 5Y711 НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU

DEN 928.00 1091.52

Количина на стоки
check Тековен


Input (внесување) : 100 ~ 240 v & имаат поминато 1.2 50 до 60 hz Излез (излез) : 20 v - 2 40 w - 5 v 2 Интерфејс : посебен облик USB употреба на директна форма : Финост : brand new Потекло : Кина Гарантен период : една година гаранција Број на Модел : yoga3 Про (11/13/14) Име лаптоп адаптер : 20 V2 A 40 W Боја црна, или соодветно Користење за лаптоп Излезен напон : 20 V Излезна струја : 2 A фрекфенција : 50-60 HZ Излезна моќ : 1-40 W Влезен напон : AC100-240 V конектор големина на(mm) : USB интерфејс Снабдување тип OEM услуга за Сертификација CE, ROHS, CCC Плаќање & Превозот Услови : Цена : ФОБ ~10.0 / Парче Добие Најновите Цена Минимум Цел Количество : 1000 Парче/Парчиња Порт : гуангжу, или било Кина порта Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот. Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 20-30 дена. Начин на плаќање : L/C,T/T,Western Union Снабдување Способност : 2000 Парче/Парчиња на Ден

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
807
Бренд Име:
VHBW
Излезна Струја:
2A
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Приклучок Тип:
НИ/велика БРИТАНИЈА/ЕУ/AU Приклучок
Модел:
20V 2A 4W
Влезни параметри:
100-240V
Полначот формулар за апликација:
Директни полнење
Применливи производи:
Лаптоп

Најдобри понуди..