• Неодамнешно
Нови LCD Пред Рамки за Dell Latitude E7450 00V59J 0V59J AP147000500 Црно Не Допре
zoom_in

Нови LCD Пред Рамки за Dell Latitude E7450 00V59J 0V59J AP147000500 Црно Не Допре

DEN 1232.64

Количина на стоки
check Тековен


Име На Производ :
Chasssis и Капак
Дел Број :
CN-00 V59 J,00 V59 J,0 V59 J
Состојба :
Нови
Компатибилни Модели :
За Dell Latitude E7450
Совети
Лаптоп делови обично треба професионално знаење да се справи.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Купувачот ќе има обврска да плаќаат тие давачки, даноци или ракувањето со обвиненија. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Гаранција & Одржување
Овој објект го носи 30 дена Ware Sphere Меѓународна Гаранција .
Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Како експерт, ќе може да проверите Дел Број(PN) или Производство Дел Број(MPN) кога ќе ги нарачате. Купувачот е одговорен за враќање такси превозот за гаранција предмети.
Превозот и Испорака
Оваа ставка ќе биде предаден во 3 работни дена. Зависи од видот на превозот метод можете да изберете, овој објект ќе ви бидат доставени во рок од 90 дена.
Даноци и Давачки
Цената што ја цитираше не вклучуваат увозни давачки, даноци на земјата на дестинација/држави или област.
Ве молиме не го потпише пакет ако тоа е очигледно tampered или оштетени. Ве молиме контактирајте со нас како е можно поскоро ако ова се случило. Но, ве молиме љубезно ве молиме да се разбере не сите даноци или давачки може да биде поштеден.
Меѓутоа, ако не сте сигурни за делот што треба, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Разговор во Живо или да ни испратите Порака, ќе ни биде мило да ви помогнеме. (Делумно враќање може да бидат прифатени на купувачите ќе)
. Ние ќе ви помогне за датотека пакет штета тврдат дека за да се намали сте ја изгубиле.
Се враќа
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Ние ќе брод вашата цел на најдобар начин да ви помогне да се избегне даноци и давачки по код.

Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
E7450
Бренд Име:
Waresphere
Затворање Тип:
Не Патент
Стил:
бизнис
Стил:
Лаптоп Случаи
Тип:
Лаптоп Го Замените Поклопецот
Пакет:
No
Материјал:
lcd пред рамки
Применливи модели:
E7450
Гаранција:
90 дена
Состојба:
Нови
Дел Број:
CN-00V59J,00V59J,0V59J
боја:
Црна

Најдобри понуди..