• Неодамнешно
20V 3.25 НА 65W лаптоп ac адаптер за Леново полначот 0A36270 36200351 0A36271 36200607 0A36272 45N0262 36200611 45N0264 36200350
zoom_in

20V 3.25 НА 65W лаптоп ac адаптер за Леново полначот 0A36270 36200351 0A36271 36200607 0A36272 45N0262 36200611

DEN 575.52

Количина на стоки
check Тековен

20 V 3.25 НА 65 W лаптоп ac адаптер за Леново полначот 0 A36270 36200351 0 A36271 36200607 0 A36272 45 N0262 36200611 45 N0264 36200350
Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Леново Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 65 W Излезен Напон : DC 20 V Излез Тековната : 3.25 DC совет : Слики Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, кратки-коло, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување, ве молиме да ги купите на линкот подолу. За кабелот за напојување со НАС/ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА/AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc

Компатибилен Бренд:
За Thinkpad,За Lenovo
Излезна Струја:
3.25 На
Излезниот Напон:
20v
Бренд Име:
Firstmax
Број На Модел На:
0A36259
Пакет:
No
Приклучок Тип:
за сите

Најдобри понуди..