• Намалена цена
  • Неодамнешно
Оригиналниот Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат 5542 5242 5542G cpu вентилатор
zoom_in

Оригиналниот Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат 5542 5242 5542G cpu вентилатор

DEN 260.00 366.24

Количина на стоки
check Тековен


Оригиналниот Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат 5542 5242 5542 G cpu вентилатор
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x Оригинални Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer Стремат 5542 5242 5542 G cpu вентилатор

Бренд Име:
DBTDHY
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
USB Порти:
како Слика
Број На Модел На:
Оригиналниот Лаптоп ПРОЦЕСОР Ладење Вентилатор за Acer
Материјал:
Алуминиум & Пластика
Тип:
Еден Фанови
Производи Статус:
Акции
Тип Радијатор:
Воздушно ладење
Пакет:
Yes

Најдобри понуди..