• Неодамнешно
50pcs/многу JA-HELY 10ml~100ml Стакло Gooch Филтрирање Crucible со fritted диск за лабораториски
zoom_in

50pcs/многу JA-HELY 10ml~100ml Стакло Gooch Филтрирање Crucible со fritted диск за лабораториски

DEN 3840.00

Количина на стоки
check Тековен


Ние сме професионални labware снабдувач од Кина. Ние сме Alibaba Злато снабдувач!
Важна Забелешка Пред Да Редослед :
1. *** Купувачите треба да ги сноси е можно увезување на доход и во однос такса ***
2. Ако купувате голема количина, ве молиме контактирајте со нас за пониска цена.
3. Ние брод на стоките од страна на курир (UPS, FEDEX, DHL..) освен Русија, што е многу побрзо отколку Пост Воздух Mail.
10ml~100ml Стакло Gooch Филтрирање Crucible со fritted диск. Материјал : Borosilicate стакло Капацитет : 10ml, 30ml, 40ml, 50мл, 100ml. Големината на порите : G1 или G2 или G3 G4 или или G5 (како што треба). ***Ве молиме да ми кажете на големината на порите што треба, кога ќе се направи ред, ние треба поминат неколку дена да произведуваат производи според вашиот потребни големината на порите.***

Капацитет:
10ml G1 да G5, 30ml G1 да G5, 40ml G1 да G5, 50мл G1 да G5, 100ml G1 да G5
Класификација:
Колба
Бренд Име:
JA-HELY
Број На Модел На:
JH1096

Најдобри понуди..