• Намалена цена
  • Неодамнешно
10004000# двојно страни професионална Кујна Острило Острат Камења за Нож Острилка Нож Систем дијамант прибор
zoom_in

10004000 двојно страни професионална Кујна Острило Острат Камења за Нож Острилка Нож Систем дијамант прибор

DEN 1159.00 2107.20

Количина на стоки
check Тековен

00
/парче
.00
/парче US $ 24.
За плаќање или платформа исто така можете да контактирате :
http : //www.
4 Пакет
(1) За пакување,ние изберете висок квалитет на 15mm EPE да се обезбеди да нема штета.
(2) објект ќе се испраќаат од вашиот назначен за превозот, освен за некои специјални околности :
превозот може да ја изгуби производот;превозот времето е премногу долго;не може да се испрати со кои превозот;превозот е над тежина.
(2) Ако за цел испраќање на погрешно или недостасува дел, ние ќе се препратат.htm
2 Препрати или враќање
Кога примате производ,ве молиме проверете и comfirm ако има нешто погрешно.
(2) Различни производи, ќе бидат спакувани во различни начини, особено во аголот од местото ќе посвети посебно внимание.
5 Контакт
Имаме служат тим, ако имате било каков проблем, ние ќе reponse можете многу брзо.00
/парче US $ 23.
Ние нудиме сите видови на острило и острило колокација s!
1 Плаќање
Платформата поддржува купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ $канал и канал), Web Money (WM),
ТТ, Qiwi, Western Union remittance паричник, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство итн.00
/парче US $ 19.98
/парче US $ 79.
(1) Ако штетата,ние може да ја препратите.00
/парче US $ 26.
Само да не контактирате пред повратни информации!!!
Знаете, помагајќи ти да се реши проблемот е секогаш подобро отколку да даваат лоши повратни информации пред да давате шанса за нас да им помогне.
Речиси сите пакети ќе бидат доставени до вратата, освен за неколку оддалечена област, кои може да се бара да ги добиваат на локално поштата.
(3) превозот на следење на веб-страница : http : //global.98
/парче US $ 72.00
/парче US $ 21.
(3) Ако се водат за исчезнати, ние ќе го препрати или наплата.
(3) Во прилог, ние ќе продолжиме да се подобри на пакување за да се обезбеди добра состојба.
3 Превозот
(1) ве молиме да користите важечка потврда за адреса и телефонски број.
Ако имате било какви проблеми,pls се чувствуваат слободни да контакт.

Тип:
Sharpeners
Бренд Име:
RSCHEF
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
W1710
Метал Тип:
бела корунд

Најдобри понуди..