• Намалена цена
  • Неодамнешно
1000 3000# двојно страни професионална Кујна Острило Острат Камења за Нож Острилка Нож Систем дијамант прибор
zoom_in

1000 3000 двојно страни професионална Кујна Острило Острат Камења за Нож Острилка Нож Систем дијамант прибор

DEN 1036.00 1727.04

Количина на стоки
check Тековен


(3) Во прилог, ние ќе продолжиме да се подобри на пакување за да се обезбеди добра состојба.
(2) Ако за цел испраќање на погрешно или недостасува дел, ние ќе се препратат.00
/парче US $ 21.

1 Плаќање
Платформата поддржува купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ $канал и канал), Web Money (WM),
ТТ, Qiwi, Western Union remittance паричник, Бразил Boleto, SOFORT Банкарство итн.
За плаќање или платформа исто така можете да контактирате :
http : //www.
(2) објект ќе се испраќаат од вашиот назначен за превозот, освен за некои специјални околности :
превозот може да ја изгуби производот;превозот времето е премногу долго;не може да се испрати со кои превозот;превозот е над тежина. Бела Корунд острат е подобро и повеќе издржливи.00
/парче US $ 25.00
/парче US $ 23.98
/парче US $ 79.com/
Http : //www.
(3) Ако се водат за исчезнати, ние ќе го препрати или наплата.
3 Превозот
(1) ве молиме да користите важечка потврда за адреса и телефонски број.
1000 3000# двојно страни професионална Кујна Острило
Острат Камења за Нож Острилка Нож Систем дијамант прибор
Име на производ : Двоен-страна Острило
Бренд : RSCHEF
Производ материјал : Бела Корунд
Производ големина : 180*60*28mm
Ронки : 1000/3000#
Тежина : околу 620g
Бои : бела/портокал
1.
5 Контакт
Имаме служат тим, ако имате било каков проблем, ние ќе reponse можете многу брзо. Двоен-страна острило е може да Грубо и фино брусење.
4 Пакет
(1) За пакување,ние изберете висок квалитет на 15mm EPE да се обезбеди да нема штета. ова во неколку начини.00
/парче
.net/zh-cn
Ако не можете да проверите следење на информации, ве молиме контактирајте со нас.00
/парче US $ 19.98
/парче US $ 72.00
/парче US $ 26.00
/парче US $ 28.
(1) Ако штетата,ние може да ја препратите.
Само да не контактирате пред повратни информации!!!
Знаете, помагајќи ти да се реши проблемот е секогаш подобро отколку да даваат лоши повратни информации пред да давате шанса за нас да им помогне.00
/парче US $ 69.

Тип:
Sharpeners
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
w1030
Бренд Име:
RSCHEF
Метал Тип:
бела корунд
Име на производ:
Двоен-страна Острило
Производ материјал:
бела корунд
Ронки:
1000/3000 #
Големина:
186*65*36mm
Тежина:
640g

Најдобри понуди..