• Намалена цена
  • Неодамнешно
Еспресо машина за автоматска кафе машина комерцијални канцеларија пареа висок притисок dual - пумпа кафематот
zoom_in

Еспресо машина за автоматска кафе машина комерцијални канцеларија пареа висок притисок dual - пумпа кафематот

DEN 37253.00 39214.08

Количина на стоки
check Тековен


Commerical Канцеларија Еспресо Машина Целосно Автоматско 3000 W Пареа Висок Притисок италијански Производител на Кафе Кафе Машина
Модел : CRM 3012
Напон : 220 V
Моќност : 3000 W
Притисок : 15 БАР
Резервоарот за вода капацитет : 1.7 L
Машина со големина на : 315mm*310mm*390mm
Карактеристики : 1.Кафе и пареа може да се управува во исто време , зачувај вашето време.
2.Три котли.Три дупки пареа.
3.Тоа може да се направи повеќе од 15 чаши едно време , на Еден час можат да бидат произведени континуирано повеќе од 100 чаши.
Пакување Листа : CRM 3012 Кафе машина *1
Подарок ( како што е прикажано на сликата)

Функција:
Еспресо
сертификација:
ЕМК,CE,БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Joyoung Модел:
KD12-K6
Моќност (W):
3000W
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
еспресо кафе производител
Бренд Име:
Joyoung
Број На Модел На:
CRM 3012
Напон (V):
220v
Капацитет (Првенство):
10-15 чаши
Класификација:
Целосно автоматско
Времето на пазарот:
Април-13

Најдобри понуди..