• Неодамнешно
UDDSTP-100 Лук bulblet пилинг машина Лук сува пилинг машина
zoom_in

UDDSTP-100 Лук bulblet пилинг машина Лук сува пилинг машина

DEN 49536.00

Количина на стоки
check Тековен


UDDSTP-100 Лук bulblet пилинг машина/Лук сува пилинг машина
Вовед
l 1, употреба на специјално дизајнирани пилинг принцип, пилинг процес, лук целосно без мелење преку ножот и тврдост, па за да се осигурате дека интегритетот на преработените производи, свежина и загадувањето слободни.
2, пилинг автоматизација отсекогаш бил оперативен, и практично, заштеда на енергија, мала големина, високо производство ефикасност, лесно чистење и одржување, ниска стапка на неуспех карактеристики.
3, со автоматска контрола на температурата и автоматско вовлекување уред, лук-лук кожата автоматско раздвојување, производот ги исполнува здравствени стандарди, бидејќи лукот не е лесно да се оштети, тоа може да се сместат предностите на повеќе дена
Технички параметри
Модел
UDDSTP-100
Моќност
0.75 kw
напон
220v
Тежина
70kg
Димензија
700*650*1300мм
Капацитет
100kg/h

Број На Модел На:
UDDSTP-100
сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Пилинг
Моќност (W):
750W
моќност:
0.75 kW
Напон:
220v
Тежина:
70kg
димензија:
700*650*1300мм
Капацитет:
100kg/h
Машина За Името:
Лук bulblet пилинг машина/Лук сува пилинг машина

Најдобри понуди..