• Неодамнешно
UDDSTP-150 Лук нож за лупење/лук пилинг машина
zoom_in

UDDSTP-150 Лук нож за лупење/лук пилинг машина

DEN 72000.00

Количина на стоки
check Тековен


UDDSTP-150 Лук нож за лупење/лук пилинг машина
Вовед
l 1, употреба на специјално дизајнирани пилинг принцип, пилинг процес, лук целосно без мелење преку ножот и тврдост, па за да се осигурате дека интегритетот на преработените производи, свежина и загадувањето слободни.
2, пилинг автоматизација отсекогаш бил оперативен, и практично, заштеда на енергија, мала големина, високо производство ефикасност, лесно чистење и одржување, ниска стапка на неуспех карактеристики.
3, со автоматска контрола на температурата и автоматско вовлекување уред, лук-лук кожата автоматско раздвојување, производот ги исполнува здравствени стандарди, бидејќи лукот не е лесно да се оштети, тоа може да се сместат предностите на повеќе дена.
Технички параметри
Модел
UDDSTP-150
Моќност
0.75 kw
напон
220v
Тежина
120kg
Димензија
1000*650*1600mm
Капацитет
150kg/h

сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
UDDSTP-150
Функција:
Пилинг
Моќност (W):
0.75 kW
моќност:
0.75 kW
Напон:
220v
Тежина:
120kg
димензија:
1000*650*1600mm
Капацитет:
150kg/h
Машина За Името:
Лук нож за лупење/лук пилинг машина

Најдобри понуди..