• Неодамнешно
9FZ-23 пченка/грав заб ноктот дробилката
zoom_in

9FZ-23 пченка/грав заб ноктот дробилката

DEN 14352.00

Количина на стоки
check Тековен


9 FZ-23 пченка/грав заб ноктот дробилката
Карактеристики
Забот ноктот тип мелница, главни работни делови за инсталација на рамно на роторот заби, заби може да ги уништи сите видови на зрнести материјали, градина е економија која е широко се користи во прав опрема, има мала јачина на звук, мала тежина, висока ефикасност предности.
Забот ноктот тип дробилката е главно на телото, машина маска, роторот собранието, екран мрежа, хранење уред, рамка и така натаму шест делови, по материјал во дробење комора, во градината и рамни заб скршен удар и триење против брзо се пробие во парична казна во прав и ставете, на машина за обработка на опсегот, тоа може да здроби, пченка, пченица, грав, зрна, винова лоза; Лист школки и други храна и добиточна храна, исто така, може да здроби различни од традиционалната Кинеска медицина. Машината е достапна мотор и дизел мотор, итн.
Машина за детали
Пакување слики
картон промена во дрвена картон
Технички параметри
Модел
UD9 FZ-23
Моќност
2.2 kw
Вретеното брзина
5000r/мин
Капацитет
>200kg/h
Нето тежина
58kg
Големина
770*470*1100mm

боја:
со моторни
сертификација:
CE
Напон (V):
220v
Број На Модел На:
UD9FZ-23
Функција:
Мелење
Бренд Име:
TIANYUYOUDO
Моќност (W):
2.2 kw
Големина:
770*470*1100mm
Нето тежина:
58kg
Капацитет:
200kg/h
Име:
дробилката
Вретеното брзина:
5000R/мин
моќност:
2.2 kw
Напон:
220v
машина боја:
Бела или жолта
екран дупка големина:
0.6/0.8/1/1.5/2/3мм

Најдобри понуди..