• Намалена цена
  • Неодамнешно
Тенок ретро дрво Ткиво Кутија увоз тиково хотел ресторан дома декорација браун дрво транспорт Фах high-end складирање кутија Ткиво
zoom_in

Тенок ретро дрво Ткиво Кутија увоз тиково хотел ресторан дома декорација браун дрво транспорт Фах high-end

DEN 1867.00 1965.12

Количина на стоки
check Тековен

Ако не сте задоволни со купувањето на било кој начин, ве Молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Целосна плаќање мора да бидат примени во рок од 7 работни дена од денот на аукцијата завршува, ако имате проблеми за правење на плаќањето, ве Молиме контактирајте со нас што е можно поскоро. Ние брод на Alixpress 's address САМО. Со цел да се испорака вашиот пакет брз и прецизен, ве молиме љубезно ни остави телефонски број кога ќе се плати, добредојдена и ценета!
3. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите. За било размена или враќање на средствата, ние треба производот мора да биде во оригинална состојба, вклучително и на кутија, и сите додатоци. Нашата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
5 : за клиенти од Јужна Америка
ако имате даночен број ( како што Аргентина, Перу, Колумбија ,итн) , тоа ќе го намали многу проблеми со царината. Без нив, ние може само со DHL, Хонг Конг пост или Кина Пост !
2 : на руски клиенти
ве молиме оставете ги вашите име и презиме ( најмалку 3 зборовите ) , вклучувајќи име, средно име и презиме, инаку руската Пост ќе не ослободува парцели и да се врати во Кина !
3 : да се Бразилецот клиенти
ако сакате да брод од страна на Fed Ex, DHL, ТНТ, UPS-от, ве молиме да ми кажете вашиот даночен број ( CPF или CNPJ ).
Тенок ретро дрво Ткиво Кутија увоз тиково хотел ресторан дома декорација браун дрво транспорт Фах high-end складирање кутија Ткиво
800
Плаќање :
1.
Враќање
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Alixpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Без тоа, царинската ќе се врати стоката во Кина .
4 : да Украина, Белорусија клиенти
Ако изберете да брод од страна на Кина Пост( а особено Украина, Белорусија ), ве молиме почекајте трпеливо, тоа е малку бавен, барем ќе трае околу 30 дена .

Поставување Метод:
Седиште Вид
Применливи Ткиво:
Отстранлив Ткиво
Тип:
Ткиво Канистер
Број На Модел На:
ZJH002
Материјал:
Дрво
Примена:
Соба
Стил:
Класичен
Бренд Име:
SIBAOLU

Најдобри понуди..