• Неодамнешно
Преносни Мини Топлина Запечатување Машина Импулс Sealer Печат Пакување, Пластична Кеса НОВА жешка продажба 301-0281
zoom_in

Преносни Мини Топлина Запечатување Машина Импулс Sealer Печат Пакување, Пластична Кеса НОВА жешка продажба

DEN 133.92

Количина на стоки
check Тековен

Материјал : не ' Рѓосувачки челик + Високо Квалитетни Пластични Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен, лесен за употреба и складирање, голема идеален за домашна употреба. Совршен reseal кога делови од храна, да ги задржи на храна во свежината. Вие едноставно slids по должината на работ на секоја кеса и тоа е затворен херметички. Да се обезбеди заштита против плима, мувла доказ. Магнет врз основа може да се adsorbed на метална површина. Ве молиме да го отворите капакот да се загрее на објект со притискање на 5 секунди пред да го користите. Спецификации : Батерија : 1.5 V, 2 АА Батерии користете само алкална.(Не се вклучени!) Материјал : ABS и метал Големина(L*W*H) : 10cm x 4cm x 5cm(приближно) Боја : Розова Количина : 1 компјутер Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Мини Топлина Sealer (Не Може да се Избере боја ,Случаен Боја !!!)

Тип:
Торба Клипови
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
301-0281
Функција:
Еко-Пријателски

Најдобри понуди..