• Неодамнешно
10pcs/многу 11cm*20cm Селски Природни Burlap и Чипка Utensil Носителот рачно изработени Прибор за јадење Џебовите на Партијата Tablescape Тема Настан Decors
zoom_in

10pcs/многу 11cm*20cm Селски Природни Burlap и Чипка Utensil Носителот рачно изработени Прибор за јадење Џебовите

DEN 528.00

Количина на стоки
check Тековен


10pcs/многу 11cm*20cm Селски Природни Burlap и Чипка Utensil Носителот рачно изработени Прибор за јадење Џебовите на Партијата Tablescape Тема Настан Decors
Внимание ве Молам : Овој линк е само за Burlap и Чипка Utensil Носителот , нож и вилушка се само за декорација.
Опис На Производот :
Burlap и Чипка Utensil Носителот 10pcs
Декорирање и дизајнирање на вашиот селски само што влегов полесно. burlap и чипка utensil носителот додава на точниот износ на шарм и влијанието на вашиот рустикален тематски настан.
Димензии : 4.5 инчен x 8inch(11cm*20cm)
Не Се Вклучени : Прибор За Јадење
Производот Се Прикаже :
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ви благодариме

Тип:
Торба Клипови
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
utensil носителот
Материјал:
burlap
Димензии:
4.5 инчен x 8inch(11cm*20cm)
Повод:
Свадба,забава, Настан, Tablescape Декорација и така натаму
Пакување:
10pcs/многу

Најдобри понуди..