• Намалена цена
  • Неодамнешно
Прекрасна Симулација Бебе Кукли Црни Очи 60см Божиќ, Нова Година Девојки Подароци Жив Реални Раѓа Куќа Образование Спиење Играчки
zoom_in

Прекрасна Симулација Бебе Кукли Црни Очи 60см Божиќ, Нова Година Девојки Подароци Жив Реални Раѓа Куќа Образование

DEN 5034.00 9871.20

Количина на стоки
check Тековен


Опис На Производот
Големина : За 60cm од глава до пети, не може да биде мала разлика зависи мерење метод. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Ние ќе ги следи вашите парцела и одговорите што ПОБРЗО.

Големина:
60cm
Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел,Полнети & Кадифен
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Димензии:
за 60см
Форма:
1/3
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
не може да биде во вода
Број На Модел На:
43
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Полнети Кукли,Бебе Кукли
Mfg Серија Број:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
силиконски&памук
Style1:
Бебе Играчка Спиење
style2:
Роденденски Подарок Присутни
Style3:
Силикони Во Континуитет Повторно Се Раѓа Бебе
Style4:
Новороденото Бебе Силикони
Style5:
Бебе девојка Кукли
style6:
бебето во континуитет повторно се раѓа
Style7:
силикони во континуитет повторно се раѓа кукли
Style8:
силикони во континуитет повторно се раѓа бебе кукли
style9:
прероди кукли бебиња
style10:
бебе жив

Најдобри понуди..