• Намалена цена
  • Неодамнешно
100PCS/Торба Волна Материјали DIY Многоцветни Jincong Сијалица Злато Губење на Топката Pompon Играчки Handicafts За Деца
zoom_in

100PCS/Торба Волна Материјали DIY Многоцветни Jincong Сијалица Злато Губење на Топката Pompon Играчки Handicafts

DEN 33.00 40.80

Количина на стоки
check Тековен

Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Експедитивни Услуги зема побрзо превозот.
100 PCS/Торба Волна Материјали DIY Многоцветни Сијалица Злато Губење на Топката Pompon Почетокот на Едукативни Играчки Handicafts За Деца Големина : околу 1 cm секоја топка Боја : мулти-бои, мешана боја топки Пакување : 100 компјутери /пакет
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.
Превозот време за време на Сезона (Божиќ, Кинеската Нова Година итн.Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или(Кина ЕМС веб-страница). Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Ние брод понеделник - сабота со исклучок на празници. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.) може да биде подолго од вообичаеното време.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат.
За Нас
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана.
Не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот.
Превозот Услови
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.

Бренд Име:
discountHEH
Материјал:
Кадифен
Пополнување:
PP Памук
Возраст Опсег:
13-24 Месеци,5-7 Години,0-12 Месеци,2-4 Години
Димензии:
1cm
Форма:
Овошје Серија
Пол:
Унисекс
Предупредување:
Не се јадат
Број На Модел На:
TOY0690MC
Тип На Објект:
Растенија
Карактеристики:
Полнети & Кадифен
Тип:
Топката
Тема:
Топки

Најдобри понуди..