• Намалена цена
  • Неодамнешно
Бебе Партнер Играчки Новиот Дизајн на Силиконски Памук За Безбедно Жив Реалниот Допир High-End Празник Подароци, 50cm Висина Унисекс Прекрасна Boneca
zoom_in

Бебе Партнер Играчки Новиот Дизајн на Силиконски Памук За Безбедно Жив Реалниот Допир High-End Празник Подароци,

DEN 4266.00 8364.96

Количина на стоки
check Тековен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Материјал : главата и 3/4 екстремитети се производство на безалкохолни-силикони, безбедно, не-токсични, но телото е крпа исполнет со PP памук. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние само брод да се потврди цел адреси. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Сакате да имате wonderfull шопинг на aliexpress!
1. Кукла е екстремитети може да активност, можат да седат и лагата; не Може да се зборува или стојат, не може да биде во вода. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број и специфична причина за враќање. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне законски да се минимизира impost, иако имаме никаква одговорност за impost често предизвикани од вашите сопствени. Ние сакале да бидат задоволни 100% !
2. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Ние сме воопшто одговорни за било каква загуба или штета по објавувањето како што постојат некои неконтролирани фактори за време на меѓународниот пратката. Ако не можете да се исходот веднаш по ред блиски, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Време На Испорака :
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Ние сме воопшто одговорни за превозот адреса е предвидено погрешно. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Очи : како на сликата Коса : пејст перика Вклучува : кукла+Ќебе
Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Големина:
50cm
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Карактеристики:
Мека,Цртан филм,Мини,Образовни,DIY Играчка,Модел,Полнети & Кадифен
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Форма:
1/3
Батеријата:
no
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
не може да биде во вода
Димензии:
За 50cm
Тема:
Филм & TV
Тип:
Моден Кукла,Полнети Кукли,Бебе Кукли
Број На Модел На:
46
Mfg Серија Број:
Моден
Материјал:
силиконски&памук
Style1:
Бебе Играчка Спиење
style2:
Роденденски Подарок Присутни
Style3:
Силикони Во Континуитет Повторно Се Раѓа Бебе
Style4:
Новороденото Бебе Силикони
style6:
бебето во континуитет повторно се раѓа
Style7:
силикони во континуитет повторно се раѓа кукли
Style8:
силикони во континуитет повторно се раѓа бебе кукли
style9:
прероди кукли бебиња
style10:
бебе жив

Најдобри понуди..