• Намалена цена
  • Неодамнешно
NPKCOLLECTION Целосна Силикони рачно изработени Бебе Кукла Раѓа 23 Инчен Lifelike Новороденче Девојка Со Коса Деца Роденденски Подарок
zoom_in

NPKCOLLECTION Целосна Силикони рачно изработени Бебе Кукла Раѓа 23 Инчен Lifelike Новороденче Девојка Со Коса

DEN 3960.00 5279.52

Количина на стоки
check Тековен

И, исто така, таа носи убава облека, покажувајќи толку убава и топла. Некои бебиња имаат малку розево руменило на лицето.
П : Може Бебето рацете и нозете се движат напред и назад? Тие може да се отстранат?
A : На бебето рацете и нозете, не можат да се движат напред и назад, и тоа може да не се отстранети. вистински бебе е големина, постои отстапување се должи на различни мерење начин.91 оз
Пакетот вклучува :
Раѓа Бебе Кукла + Облека + Магнетни Pacifier + Хранење Шише
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : дали Е ова раѓа бебето е момче или девојче?
О : Ова раѓа бебе е девојче.Ова бебе е 100% рачно изработени. Таа има една прекрасна лицето и изгледа толку реални. Боја по специјален третман, нема да исчезнат. Ова прекрасно бебе кукла направени од силикон винил , а телото е исто така полн со силиконска винил, па ќе се чувствувате таа е толку удобно кога ќе ја допрат или нејзината прегратка. Може да биде малку различни, поради ефектот на светло & moniter амбиент. Ќе бидат секогаш среќни кога ќе се погледне на нејзиното лице, дури и кога се чувствувате сина. Гледа во нејзината мала уста, која изгледа толку симпатична и убава дека не можете да помогне да прегратка неа и да ја бакне.
Кукла Безбедност : a) во Согласност ASTM F963 & EN71 безбедносни барања на бебето возрасти 3+
Димензии : 55 см/22 инчи.
Боја : како на сликите покажуваат.
Кожа : кожата е најголемиот единствен место на оваа кукла, дизајнери ќе потрошите многу време да бебешка кожа, така што кожата ќе изгледа пореално мулти-слој производствени процеси. Нека оваа убава бебе оди дома со вас.
Очи : високо-одделение акрилик очи.
Ноктите : целосно рака подготвени ноктите, црвенило на ноктот и проѕирни нокти, па дури и некои ноктите живот млечниот пол на месечината форма
Облека : Ние ќе ја испрати на бебе кукла со облека на нашите клиенти, облеката да изгледа многу убава и, исто така, можете да носат убава облека од себе.

боја:
сини очи
Големина:
23inch about 57 cm
Тип На Објект:
Кукли
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Димензии:
23 инчи
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Батеријата:
no
Карактеристики:
Цртан филм,Образовни,DIY Играчка
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Бебе Кукли
Предупредување:
no
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Тешко Силикони

Најдобри понуди..