• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нов Кукла Чевли За 18 Американска девојка Кукла Облека Гроздобер Срцето шема Популарните Кукли Додатоци N473
zoom_in

Нов Кукла Чевли За 18 Американска девојка Кукла Облека Гроздобер Срцето шема Популарните Кукли Додатоци N473

DEN 113.00 160.80

Количина на стоки
check Тековен

Опис - - тоа не е вклучуваат кукла
Гледате нова симпатична Фустан
на кукла облека која е професија направени за 18" Американска девојка кукли.Тоа може да се направи вашиот симпатична Американска девојка кукли многу повеќе чиста,убавина и шармантен.
само ќе изгледа како на сликата. Објектот само за облека. Тоа не е вклучуваат кукли. Плаќање
Прифаќаме само alipay Зачувам само онлајн плаќање ние го прифаќаме. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди сметка пред наддавање. Превозот
Ве молиме да забележите дека објектот се наоѓа во Кина, ќе биде потребно време да стигне до вас. Ние можеме да брод на објекти за целиот свет. Нашите приоритетни превозот метод на сад е USPS, што обично трае околу 10 до 15 дена да се дојде до вас. Ако сте надвор од НАС, тоа ќе биде пристигна во рок од 5 недели. Контактирајте Со Нас
Сето она што го направи, е да се направи сте задоволни, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни ме или напушти ме порака. Ви благодариме!
Внимание :
Според разлика на осветлување и го следи поставување, вистински производ може да имаат малку боја разлика во сликата.ви благодариме за разбирањето!
Добредојдовте направите dropshipping и трговија на големо, повеќе попуст за вас, доколку количината е голем, и ќе се избере најдобриот превозот начин за бесплатно за вас!

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Форма:
1/3
Mfg Серија Број:
Моден
Предупредување:
>3years стари
BJD/SD Атрибут:
Додатоци
Димензии:
18 инчи
Број На Модел На:
N473
Бренд Име:
luckdoll
Тип:
Додатоци

Најдобри понуди..