• Намалена цена
  • Неодамнешно
NPKCOLLECTION Раѓа Девојка Кукли Lifelike за Спиење на Бебињата 22 Инчен 55 cm Жив Играчка Со Пред Стомак Деца Роденденски Подарок
zoom_in

NPKCOLLECTION Раѓа Девојка Кукли Lifelike за Спиење на Бебињата 22 Инчен 55 cm Жив Играчка Со Пред Стомак Деца

DEN 3456.00 4319.52

Количина на стоки
check Тековен


Кожа : кожата е најголемиот единствен место на оваа кукла, дизајнери ќе потрошите многу време да бебешка кожа, така што кожата ќе изгледа пореално мулти-слој производствени процеси.
П : Може Бебето рацете и нозете се движат напред и назад? Тие може да се отстранат?
A : бебето е во рацете и нозете може да се движи напред и назад, но тоа не може да се отстрани. craftwork со рака сликарство
Материјал : Висок квалитет со Силиконска винил. Затворени очи
Носот : ноздрите се отворени, како на бебе кукла е дишењето.4 Kg/3lb/47oz
Пакетот вклучува :
Раѓа Бебе Кукла + Облека + Магнетни Pacifier + Хранење Шише + Бела Мечка
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : дали Е ова раѓа бебето е момче или девојче?
О : Ова раѓа бебе е унисекс,телото е платно за тело.
Устата : усните се чини дека да се биде вистински бебето усните, нежна, мека, топла и влажна , не можете да помогне, но сакате да го бакне бебе кукла. вистински бебе е големина, постои отстапување се должи на различни мерење начин.
Бебето е телото PP памук, тоа не е водоотпорен.Грбот е не. Може да биде малку различни, поради ефектот на светло & moniter амбиент.
Кукла Безбедност : a) во Согласност ASTM F963 & EN71 безбедносни барања на бебето возрасти 3+
Димензии : 55 см/22 инчи.
Тежина : Околу 1.
Соочи се : тело додатен за висок квалитет на меки материјали, екстремитетите се полни со меки материјали од висок квалитет на чисти и еколошки. Телото додатен е високо-квалитетна мека материјал, екстремитетите се полни со мек материјал со висок квалитет, чиста и еколошки. Главата и Рацете и Нозете се силиконски винил материјали. На предниот дел од телото е лажен стомак. Боја по специјален третман, нема да исчезнат.
Очи : високо-одделение акрилик очи. Некои бебиња имаат малку розево руменило на лицето.
П : дали Е ова раѓа бебе направен од платно или силикони?
О : Ова раѓа бебе е направен од висок квалитет со силиконска винил,телото е платно за тело .

Големина:
22inch about 55 cm
Тип На Објект:
Кукли
Пол:
Унисекс
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Возраст Опсег:
> 3 години
Бренд Име:
NPKCOLLECTION
Материјал:
Винил
Батеријата:
no
Карактеристики:
Цртан филм,Образовни,DIY Играчка
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Тип:
Етничките Кукли,Мода Кукла,Бебе Кукли
Предупредување:
Далеку Од Оган
Тема:
Филм & TV
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
22 инчи околу 55 см
Број На Модел На:
22-DDAC-02R
Пакет Содржина:
Кукла+облека+pacifier+шише+подарок играчка
димензија:
22 инчен за 55cm
Секс:
Унисекс
Тежина:
1.35kg
Безбедност сертификација:
EN71(Безбедност Мека)стандардите на ЕУ
Примена:
Роденденот на Фестивалот, подароци, деца партнер, собирање
Коса:
Рака вкоренети mohair
Очи:
Спиење очи, тие не може да се отвори
Материјал:
Увезени Мек Винил од Германија

Најдобри понуди..