• Намалена цена
  • Неодамнешно
година Популарен стил Божиќ подарок Црвено Принцеза Облека/облека се вклопуваат 18 инчен Американска девојка кукла и Нашата генерација на кукли б1
zoom_in

година Популарен стил Божиќ подарок Црвено Принцеза Облека/облека се вклопуваат 18 инчен Американска девојка

DEN 102.00 120.00

Количина на стоки
check Тековен


2016 година Популарен стил Божиќ подарок Црвено Принцеза Облека/облека се вклопуваат 18 инчен Американска девојка кукла и Нашата генерација на кукли(само продаде облека)

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Предупредување:
>3 yers стари
Број На Модел На:
18inch Американска девојка дол
Бренд Име:
ZWSISU
Димензии:
18inch
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Пол:
Унисекс
Mfg Серија Број:
Моден
Тип:
Додатоци
Материјал:
Памук Јаже & Волна
Форма:
18inch

Најдобри понуди..