• Намалена цена
  • Неодамнешно
3PCS/МНОГУ Природни Бои Синтетички Кукла Коса Кадрава Перика Коса За Кукла BJD DIY
zoom_in

3PCS/МНОГУ Природни Бои Синтетички Кукла Коса Кадрава Перика Коса За Кукла BJD DIY

DEN 393.00 431.52

Количина на стоки
check Тековен


Синтетички Кукла Коса Кадрава Перика Коса За Кукла BJD DIY
Големина : 15*100 CM Нови Пристигнување
3 PCS/МНОГУ Може да се изберат различни бои ,ве молиме оставете порака за бои број u сакате,
инаку бои ќе бидат испратени по случаен избор

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Димензии:
15*100cm
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
Кукла Коса Перика
Бренд Име:
YOQILO
BJD/SD Атрибут:
Перика
Предупредување:
No
Тип:
Додатоци
Mfg Серија Број:
Начин на живот
Форма:
1/3 1/4 1/6 1/8 1/12
Материјал:
Синтетички Влакна
Производот:
Коса За Кукла BJD
Стил:
DIY Кукла Коса
Тип:
синтетички кукла коса
Големина:
15*100CM

Најдобри понуди..