• Неодамнешно
ЈАПОНИЈА LTD Месечна PIKACHU Кадифен Канцелариски Работник
zoom_in

ЈАПОНИЈА LTD Месечна PIKACHU Кадифен Канцелариски Работник

DEN 614.40

Количина на стоки
check Тековен

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална состојба,Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачот ќе биде одговорен за такво оштетување или губење,и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Ние ќе рефундирање на дека ако реконструкција на објекти, во рок од 15 дена на приемот на предмети за било каква причина. Откако ќе се даде на предмети tothe логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.За стоки тежина 2 KGS : Обично ќе брод на објекти со ЕМС/DHL/UPS-от (Транзит време кое е потребно за 3-15working дена);или брод со две парцели од Кина пост воздух mail.
Ние си имаме свој превозот друштво со најдобрите попуст. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.ЈАПОНИЈА LTD Месечна PIKACHU Кадифен Канцелариски Работник Состојба : 100% Нов Тежина : 100g/еез Материјал : Кадифен + PP памук Големина : за 18cm Pckage : ПП торба
Испорака :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.
Пред да се врати на предмети,ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.Ние ќе ја испрати на предмети во рамките X дена откако вашата уплата завршен. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за делови за да биде заменет.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот tu врати предметите.

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
Љубов·ви Благодариме
Возраст Опсег:
12-15 Години,8-11 Години,5-7 Години,Grownups,2-4 Години
Димензии:
8inches
Пополнување:
PP Памук
Предупредување:
не се јадат
Материјал:
Полиестер
боја:
Како се покаже Слика
За Возраст:
3+

Најдобри понуди..