• Неодамнешно
Вистинска Кожа Обука Куче Камшик За Работа Кучиња Schutzhund ПОЛИЦИЈАТА K9
zoom_in

Вистинска Кожа Обука Куче Камшик За Работа Кучиња Schutzhund ПОЛИЦИЈАТА K9

DEN 610.08

Количина на стоки
check Тековен

Вистинска Кожа Обука Куче Камшик За Работа Кучиња Schutzhund ПОЛИЦИЈАТА K9 Големина Должина(cm/inch) една големина 100/39.4
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не ум пред да ја купите.
2. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење.
Плаќање
Ние го прифатат плаќање и преку Зачувам,полесно е и за нас.Сите големи кредитни картички се прифаќаат
преку secure уплатата Зачувам.
Испорака
1.Вашиот предмет ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена по вашата исплата избришани.
2.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот (исклучува време на викендите и Кина празници).
Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
3.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе
следење на пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Забелешка
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на Превозот обвиненија.Овие
пријави се на купувачот одговорност.
Повратни информации
Како чесен aliexpress Продавачот,ние го прават нашите најдобри за да ви даде најдобра услуга и добар квалитет на стоката.
Ако има било какви проблеми со бизнис или ако сте незадоволни со нас или нашите производи,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние ќе ви даде задоволително решение за сигурни.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди.Ви благодариме.
Вашиот фер повратни информации ќе биде најдобра стимулација за нашата работа.

Тип:
Кучиња
Бренд Име:
TANPOPO
Тип На Објект:
Обука leashes
Број На Модел На:
SQ007
Материјал:
кожа
Објектот нема:
SQ007
Род Должина:
100 cm
Материјал:
Мека Кожа
Примена:
обука куче
Функција:
Мека
Применливи Раси:
Медиум Големи Кучиња

Најдобри понуди..