• Намалена цена
  • Неодамнешно
FY10 Бесплатен превозот Лето Миленичиња Куче Фустан Шарени Бонбони Здолниште за Кученце куче Мачки Принцеза Bowknot Флорални Туту Фустан fo
zoom_in

FY10 Бесплатен превозот Лето Миленичиња Куче Фустан Шарени Бонбони Здолниште за Кученце куче Мачки Принцеза

DEN 328.00 400.32

Количина на стоки
check Тековен

2,Четири нозе облека ќе биде предмет на грбот должина.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во одделни земји,
кој може да влијае колку брзо вашиот производ е прегледан. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори.Ве молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. 5, Бидејќи мерењето на секој човек е различен ,таму можеби 1-2cm грешки,ве молиме љубезно разбирање . 4,Назад должина не вклучува опашката. 3,Мерење на големината ве молиме да се релаксираат 2cm. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време.Ќе има толеранција се должи на рачно рачно measureme 2.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.бидејќи на временската разлика ,можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш.

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
Dogbaby
Сезоната:
Пролет/Лето
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печати
Тип:
Кучиња
боја:
Сина, Зелена, Розова
Големина:
XS, S, M, L, XL
Функција:
Симпатична, Sweety, Удобно, Еко-пријателски
Шема:
туту фустан
погоден:
Мал/ Среден куче
Пакет:
opp
Носат време:
Пролет, Лето, Есен
Бесплатен превозот :
Yes

Најдобри понуди..