• Намалена цена
  • Неодамнешно
Висок квалитет на Есен Зима Миленичиња Куче Грб И Јакна Облека за Милениче Куче Миленичиња Производи XS-XL 2 Бои -15
zoom_in

Висок квалитет на Есен Зима Миленичиња Куче Грб И Јакна Облека за Милениче Куче Миленичиња Производи XS-XL

DEN 200.00 234.72

Количина на стоки
check Тековен


Ние ќе пишува пониска вредност на пакетот за да се избегне производство на тарифите. Ве молиме проверете со вашиот локален обичај законодавство и да ја посетите вашата локална царинска департментот веб-страница пред да купува. Ние не се наплаќаат никакви продажбата на даноците и манипулативните трошоци. Купувачот треба да се плати за враќање превозот надомест ако Сите НЕ-Продавачот Грешка се враќа за наплата .Ако сакате да се вратите на објектот,ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена по пакет примени . Стр закуп се игнорира ознака големина доаѓа со крпа.29" и 17,5 см/6. Ознаката големина понекогаш може да биде поголем од нашиот опис на големината бидејќи тие се за Кинески.
Нормално ние ги пратите пратката преку препорачана Пошта ,Ако треба парцела итно , ве молиме контактирајте со нас да се плати за дополнителни превозот цена , благодарение . ! За големина на :
Сите димензии се мери со рака, не може да биде 2-3cm отстапувања. ! За боја :
Сликите се само примероци за референца.
Во секој случај, ние не сме одговорни за вредност (ДДВ)/Увозни Давачки или било еквивалент произлегува од испорака на трансакцијата. ќе донесе погрешна големина или погрешен точка)
Вашиот satisfication е секогаш наша извршување , контактирајте со нас ве молиме ако имате било какви проблеми или прашања ,ви благодариме !
. Се враќа, кои се резултат на клиент грешка ќе биде предмет на тековен превозот надомест е ослободувањето од средствата.
Висок квалитет на Есен Зима Миленичиња Куче Грб И Јакна Облека за Милениче Куче Миленичиња Производи XS-XL 2 Бои
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!! Користи слична облека да се споредат со големина.
Спецификации :
100% сосема нов и висок квалитет.09" ! Внимание Ве Молиме :
За транспорт потреби, фустан што ви've добил ќе имаат пати феномен.Враќање на производи исто така, мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакувањето и сите други додатоци.

Големина:
XS, S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Сезоната:
Пролет/Лето
Шема:
Plaid
Материјал:
Полиестер
Модел:
B024190

Најдобри понуди..