• Намалена цена
  • Неодамнешно
Нови Каубој коска везови миленичиња куче јака жан коски куче јаки Носат прилагодливи за Мали, средни и големи кучиња големина S M L XL
zoom_in

Нови Каубој коска везови миленичиња куче јака жан коски куче јаки Носат прилагодливи за Мали, средни и големи

DEN 180.00 180.48

Количина на стоки
check Тековен

Име на производ : Нови Каубој коска везови миленичиња куче јака жан коски куче јаки Носат прилагодливи за Мали, средни и големи кучиња големина S M L XL Материјал : жан Боја : Црвена,Сина,Црна,Зелена Спецификации : S / M / L / XL ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА, Големина Јака Ширина Прилагодливи Спектар S 1.0 см 20 -31cm М 1.5 cm 23-42cm L 2.0 см 28-46cm XL 2.5 cm 36-56cm

Големина:
S, M, L, XL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
LLhlideal
Функција:
Отцепување
Сезоната:
Сите Сезони
Јака Тип:
Основни Јаки
Материјал:
жан
Тип:
Јаки
Шема:
Коска
Куче Подигнат Тип:
Никој
Куче Поводник Тип:
Никој

Најдобри понуди..