• Намалена цена
  • Неодамнешно
CXC,Крстот Бод Теми, Везови Теми, Црно-Бел 6 Насоки 8 yds 24 Парчиња/пакет за Шиење Теми,Слични DMC Жици JCS
zoom_in

CXC,Крстот Бод Теми, Везови Теми, Црно-Бел 6 Насоки 8 yds 24 Парчиња/пакет за Шиење Теми,Слични DMC Жици JCS

DEN 193.00 378.24

Количина на стоки
check Тековен

1) 24 PCS ЦРНА 2) 24 PCS БЕЛА 3) БЕЛА ЦРНА МЕШАНИ 50pcs 4) Вашата боја 50pcs

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
24pcs бела, 24pcs црна, Мешани бела црна 50, Вашата боја 50pcs
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
opp пакување

Најдобри понуди..