• Намалена цена
  • Неодамнешно
5 KT-30033 бадник смета Крстот Бод Цртан филм Крстот Бод 11CT14CT Крст-Бод Комплет рачно изработени Везови Везана
zoom_in

5 KT-30033 бадник смета Крстот Бод Цртан филм Крстот Бод 11CT14CT Крст-Бод Комплет рачно изработени Везови

DEN 709.00 1391.52

Количина на стоки
check Тековен


Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT UNPRINTING
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
opp пакување

Најдобри понуди..