• Намалена цена
  • Неодамнешно
2TH Мачка и Парични 14CT Бесплатна Испорака Врвот QualityCounted Крстот Бод Комплет романтична димензии Крстот бод сетови . вез колекции
zoom_in

2TH Мачка и Парични 14CT Бесплатна Испорака Врвот QualityCounted Крстот Бод Комплет романтична димензии Крстот

DEN 367.00 719.52

Количина на стоки
check Тековен


Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европски и Американски Стил
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT или 11CT
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Портрет

Најдобри понуди..