• Намалена цена
  • Неодамнешно
Радост недела кинески crossstitch комплет наместен љубов-болест куче DMC14CT 11CTcotton ткаенина бебе соба сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо
zoom_in

Радост недела кинески crossstitch комплет наместен љубов-болест куче DMC14CT 11CTcotton ткаенина бебе соба

DEN 448.00 747.36

Количина на стоки
check Тековен

ПРЕВОЗОТ
Информациите подолу е само за референца, ве молиме да ги ситуација преовладуваат. Боја блок во blue print не е вистинската боја на крстот бод, ве молиме да се однесуваат на темата Нема . Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас кога ќе има било каков проблем, пред неутрални или негативни повратни информации.
Бренд : Радост Недела
Предмет Бр. Ако имате било какви прашања, можете слободно да не контактирате преку е-маил или Trade Manager. По продажба на услуги
Вашето задоволство, нашето движење
Ве молиме да ни даде 5-ѕвезда преглед ако се на задоволително ниво со нашите производи и услуги. Оваа услуга овозможува плаќање е објавен на продавачот на потврда за задоволителна приемот на вашите нарачки.
Селектирај 2 ↑ Идеален за домаќинство декорација
Детали
- Причина за вашата љубов за мене
Ветување
-Сила, ќе ги носи на леснотија шопинг искуство
Уживајте
-Нежна, мека и пријатна prombt,
сè што ве потсетува на мене од сега и тука
1. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно ве молиме да ја препратите, а ние ќе ви одговори што побрзо. ШЕВОВИ
2.
Answer : ___________________________ Note :
1. да ја Додадете нашата продавница во вашата продавница листа да биде нашата ВИП член
Б. (11 CT) ве молиме да користите 3 насоки теми за целосна бод, 2 насоки теми за назад бод.
Регионот
Превозот Агент
Обработка & Испорака
САД, Канада
Кина Пост Воздух Mail
По 15-20 Дена
Велика БРИТАНИЈА, IR, Западна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Источна Европа
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Days
Блискиот Исток
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Австралија, Нов Зеланд
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Азија земја
Кина Пост Воздух Mail
15-25 Дена
Африканската земја
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
Јужна Америка
Кина Пост Воздух Mail
20-35 Дена
5. Сите пораки или пораки ќе се одговори во рок од 24 часа (празник и викенд е ексклузивна). Сите производи што се продаваат не се надвор од рамката.

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
животно,куче:
цвет,модерен модел

Најдобри понуди..