• Намалена цена
  • Неодамнешно
Радост недела Везана DIY Крстот бод Поставува За Везови колекции Прецизни Печатени Земја сцени Модели Смета Крст-Крои
zoom_in

Радост недела Везана DIY Крстот бод Поставува За Везови колекции Прецизни Печатени Земја сцени Модели Смета

DEN 318.00 624.00

Количина на стоки
check Тековен


Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
29*36cm
11CT:
37*46cm
Точка Бр.:
F702
Производи:
крстот бод колекции
Ткаенини:
Премногу квалитет згусне ткаенина
Теми :
Доволно теми
Игла:
Златна tapestry
Шема:
Јасна шема
Настава:
Лесно настава
Aftersales:
Фабриката aftersales

Најдобри понуди..